Spotkanie z Leonem Zawadzkim

W piątek 7 września w Muzeum Etnograficznym ( Warszawa, ul. Kredytowa 1) odbyło się spotkanie z Leonem Zawadzkim, polskim astrologiem, autorem znanych Czytelnikom książek, w tym Końca świata nie będzie, Astrolog, oraz triady cyklu ARIADNA: - Labirynt, Wyrocznia, Misterium.
Hasłem przewodnim spotkania z naszym Gościem, który wystąpił już w Klubie Przyjaciół Nieznanego Świata w 2004 r., było pytanie: CO SIĘ DZIEJE?Z kim i gdzie? Z nami oczywiście, w naszym życiu codziennym, w rodzimej, a także europejskiej wspólnocie.

ImagePrzypomnijmy, że Leon Zawadzki zajmuje się astrologią oraz innymi technikami prognostycznymi, a także opracowaną przez siebie autorską metodą kolejnych przybliżeń. Mieszka w Bielsku-Białej, gdzie wspólnie z żoną, Marią, kierują pracownią Arkadia. W latach 90. ubiegłego stulecia znana była założona i prowadzona przez pracownię Akademia Kultury Duchowej.
Prognozy Leona Zawadzkiego zyskały uznanie. Przewidział upadek imperium ZSRR, kiedy wydawało się to całkowicie nierealne. Mówił też i pisał o zniknięciu Muru Berlińskiego na wiele lat przedtem, nim mur ten runął. W wydanej w 1999 r. książce Fala zapowiedział zamach z 11 września 2001 r. w USA. W wywiadzie, jakiego udzielił wkrótce po tej tragedii, przepowiedział nieuchronne zmiany dotychczasowego kształtu i sposobu funkcjonowania ziemskiej cywilizacji. Uważa, iż procesy te wchodzą obecnie w fazę przesilenia, po której staną się nieodwracalne. Uwagi o tej właśnie sytuacji przedstawił na spotkaniu.

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.