Radosław Rożek (VIDEO)

"Deus Est Machina czyli Bóg jest na prąd" - spotkanie z autorem (15.03.2018, Warszawa)

Zapraszamy na spotkanie z autorem książki Deus Est Machina czyli Bóg jest na prąd. Wykład naszego gościa będzie skoncentrowany na tzw autorytecie duchowym, czyli sile spełniania własnej woli. Jest to jedyna siła napędowa ludzkich starań o kontrolę nad swoim losem. Bez własnego autorytetu, aby spełnić swoją wolę, człowiek skazany jest na zaklinanie autorytetu innych. Obecnie musimy wypraszać spełnienie swoich próśb u obcych bóstw, w ręce których przez ostatnie tysiąclecia oddaliśmy swój autorytet. Stawia nas to przed następującym wyborem: dalej prosić na kolanach, albo odebrać należny nam autorytet i ustanowić własne rządy w swoim życiu.

Radosław Rożek – kabalista i magnetopata. Całe życie spędził na nauce i praktyce filozofii oraz form nauk duchowych, poczynając od astrologii, magii Natury, przez hunę, buddyzm, magię hermetyczną, na mimicznej i kabale sfer kończąc. Specjalista w dziedzinie oryginalnej kabały sumeryjskiej, czyli niezakrzywionego przez żadną z obecnie istniejących nacji języka rozmowy ze Wszechświatem.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

 

W sprzedażyNewsletter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.