Spotkanie z prof. Jamie T. Licauco

6 czerwca 2007 roku w Warszawie przy ul. Kredytowej 1odbyło się spotkanie z profesorem Jamie T. Licauco z Filipin, wybitnym naukowcem badającym fenomen filipińskich uzdrowicieli, autorem kilkunastu książek, w tym bestsellera Rozumienie metapsychicznych zdolności człowieka. Hasło spotkania brzmiało: Rozwój zdolności metapsychicznych dla zdrowia i dobrobytu a mistycyzm z Filipin; poza tym mówiono o  - wyjaśnieniu fenomenu filipińskich uzdrowicieli - wynikach badań metapsychicznych zdolności człowieka - koncepcji karmy i reinkarancji oraz bratnich dusz - postrzeganiu pozasensorycznym (wiążącym się ze świadomością informacji o zewnętrznych wydarzeniach nie poprzez zmysły i niededukowanych z wcześniejszych przeżyć).

Jamie T. Licuaco otrzymał stopień magistra w dziedzinie zarządzania biznesowego (Master in Bussines Managment) jako stypendysta Azjatyckiego Instytutu Zarządzania oraz licencjaty ze sztuki, filozofii i języka angielskiego w San Beda College w Manili. Podczas obchodzonej w październiku 2001 roku setnej rocznicy tego College'u został ogłoszony jednym z najlepszych uczniów stulecia (Bedans of the Century) w dziedzinie literatury.

Image
Jamie T. Licuaco
Nasz gość - uważany dziś za największy autorytet w dziedzinie rozwoju umysłu wewnętrznego, twórczego i intuicyjnego działania, zjawisk paranormalnych czy filipińskiego mistycyzmu - w ciągu 25 lat pracy poświęcił tej problematyce 15 książek oraz wiele artykułów. Jest też współautorem Intuicji w pracy, książki opublikowanej w San Francisco w Kalifornii. Występował w licznych programach telewizyjnych i radiowych zarówno na Filipinach, jak za granicą. Pełni funkcję szanowanego doradcy prestiżowej Organizacji Młodych Prezesów, mającej siedzibę w Teksasie oraz członka Międzynarodowego Zarządu Doradców Światowej Sieci Intuicji w San Francisco. Należy do najwybitniejszych znawców medycyny holistycznej. Wykładał dla wielu stowarzyszeń lekarskich, a także na Uniwersytecie De La Salle, gdzie prowadził zajęcia z parapsychologii.Instytut Wiedzy Waleologicznej zaprasza poza tym na seminaria prof. Jamie T.Licauco
- 7 czerwca - Bratnie dusze, karma i reinkarnacja - 9-10 czerwca - Postrzeganie pozazmysłowe i rozwój intuicji, które odbędą się w Warszawie.
Uczestnicy drugiego z nich otrzymują certyfikat Inner Mind Development Institute.
Informacje i zapisy: Instytut Wiedzy Waleologicznej, ul. Nowina 36, 60-589 Poznań,
tel. (0-61) 843-65-25 /-26, (0-22) 618-22-35, 0-693 160-910, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , www.iww.pl .

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.