Czytanie aury jako dynamiczny proces grupowy

25 maja 2007 roku w Warszawie przy ul. Kredytowej 1 odbyło się spotkanie z Manuelem Schochem ze Szwajcarii. Mistykiem, wykładowcą wyższych uczelni, terapeutą, autorem kilku książek poświęconych budowaniu pomostów pomiędzy duchowością a psychologią, w tym dwóch wydanych w języku polskim: Mądrość Terapii Czasu oraz Uzdrawiające własności. Esencja Terapii Czasu.
Majowe spotkanie zostało połączone z promocją tej ostatniej edycji, która jest już do nabycia w Księgarni-Galerii NŚ.

Image
Manuel Schoch

Ponad 30 lat uważnej obserwacji systemu energetycznego człowieka i jego duchowych aspektów pozwoliły Manuelowi Schochowi na odkrycie Terapii Czasu, Terapii poza Ciałem i tzw. Współczesnej Medytacji, oferujących proste, praktyczne drogi wykorzystania naszych możliwości w codziennym życiu. O tym właśnie gość ze Szwajcarii opowiedział Czytelnikom na spotkaniu, którego przewodnie hasło brzmiało: Czytanie aury jako dynamiczny proces grupowy.

Temu ostatniemu problemowi zostały też poświęcone warsztaty z udziałem Manuela Schocha, jakie odbyły się dzień później .
Na podstawie wyglądu ludzkiej aury można odkryć problemy fizyczne i psychologiczne, nim się one zamanifestują. Szwajcarski mistyk i badacz jest człowiekiem obdarzonym właśnie umiejętnością czytania aury. Czyni to w sposób precyzyjny i odpowiedzialny, pomagając ludziom w rozwiązywaniu ich problemów, przy czym czytanie aury jednego człowieka w jego przypadku jest w stanie zainicjować proces uzdrawiania większej grupy osób. Przy okazji przypominamy, że szczegółowy życiorys Manuela Schocha zamieściliśmy w nr. 3 z br. w publikacji Medytacja a Terapia Czasu.Organizatorem przyjazdu Manuela Schocha do Polski był jego wieloletni uczeń, mieszkający w Atenach terapeuta i tłumacz książek, Marek Kukułka.
Kontakt w sprawie warsztatów Czytanie aury jako dynamiczny proces grupowy, które nasz gość poprowadzi26 maja w Warszawie, pod numerem telefonu 0-22/ 219-58-17, kom. + 30 697 434-52-23, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.