Missing 411: najdziwniejsze zaginięcia w USA

Każdego roku na świecie znikają tysiące ludzi. Większość tych wydarzeń zostaje wyjaśniona, są jednak i takie, które przeczą zdrowemu rozsądkowi. Zainteresował się nimi David Paulides – były policjant z San Francisco i autor serii książek Missing 411, będących kroniką dziwnych zaginięć na terenie USA. Najwięcej z nich miało miejsce w parkach narodowych i dużych kompleksach leśnych, a władze i służby nabrały w tej sprawie wody w usta...


Pełną wersje artykułu można przeczytać w elektronicznym wydaniu numeru 3/2017 NŚ dostępnym w całości ZA DARMO na naszej platformie cyfrowej.


By pobrać bezpłatny numer 3/2017 należy:

› Wejść na stronę e.nieznanyswiat.pl

› Wybrać numer NŚ z marca 2017 r.

Kliknąć na numer, a następnie zarejestrować się w naszym serwisie.

› Po dokonaniu rejestracji możesz czytać cały numer za darmo (bez limitu czasowego i bez dalszych zobowiązań). 

Chcesz czytać nas na smartfonie lub tablecie? Pobierz aplikację "Nieznany Świat" na dowolne urządzenie mobilne ze sklepu Google Play lub App Store. Następnie zaloguj się do aplikacji (używając tych samych danych, które zostały podane podczas rejestracji przez formularz www), pobierz e-wydanie i czytaj Nieznany Świat w dowolnej chwili, gdziekolwiek jesteś (także offline - poza zasięgiem).


Wolisz czytać na komórce lub tablecie? E-wydanie może być rozwiązaniem dla Ciebie!

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.